چطوری از سایت خرید کنم؟

روند خرید از سایت نورا حجاب را اینجا با متن و عکس کامل بیان میکنیم و در آخر فیلم کاملی از روند خرید را خواهید دید

چطوری برم تو سایت نوراحجاب؟؟؟برای ورود به سایت نوراحجاب ، میتونید نوراحجاب رو به فارسی تو گوگل سرچ کنید دومین سایتی که میبینید یعنی سایتnorahijab1.comسایت فروشگاهی ماست.یا اینکه از همون اول عبارتnorahijab1.com سرچ کنید و وارد سایت ما بشید.
در قسمت بالای صفحه اول سایت،با کلیک بر روی قسمت علامت زده شدهوارد منو محصولات نوراحجاب می شوید.
با کلیک بر روی محصولات، انواع چادر ها، عبا ها ،پوشش سر ،ملزومات و…نشان داده میشود و با انتخاب هر یک میتوانید تنوع آن ها را ببینید .
وقتی وارد سایت شدید صفحه اول دو تا گزینه هست که نظرتونو جلب میکنه:اولی ،چی سرچ کنم برای انتخاب محصول و دومی بنر ویژه ی اطلاعیه های سایت
با کلیک روی نوار اول ، اسم همه محصولات رو به صورت دسته بندی شده میتونید ببینیدبنر صفحه اول همیشه طرح ها ، تخفیفات و اخبار ویژه ی نوراحجاب رو اطلاع رسانی میکنه .شما میتونید همیشه با کلیک روی این نوارمحصولات ویژه ی تخفیفی رو ببینید .
زیر بنر ویژه ی سایت چهار تا عکس زیر هم دیگه گذاشته شدن که منو مربوط به محصولات ما هستند.به ترتیب از بالا به پایین، چادر،عبا،پوشش سر و ملزومات حجاب .با کلیک بر روی هر کدام از این گزینه ها میتونید محصولات دسته بندی شده مارو ببینید
برای مثال وقتی روی عکس چادر کلیک می شود، در قسمت بالای صفحه ، دسته بندی مربوط به چادر ها و پایین تر انواع چادر های موجود در سایت نوراحجاب را میتوانید ببینید.هر بار با زدن گزینه ی بارگیری محصولات بیشتر،چادر های متنوع دیگر نمایش داده می شود.
با انتخاب هر کدام از چادر های موجود در منومیتوانید عکس های بیشتری مربوط به اون چادر،اطلاعات درباره اون چادر، استایل سازی،جنس پارچه هایی که از اون مدل چادر تولید شده و کلی چیز دیگه رو ببینید.و در نهایت با انتخاب سایز و جنس چادر مورد نظر رو به سبد خریدتون اضافه کنید.